כניסות מיוחדות לבת מצווה \ בר מצווה

כניסות מיוחדות לבת מצווה \ בר מצווה

כניסה מיוחדת לבת מצווה – איך זה עובד?
יש לא מעט דרכים להפוך מסיבה פרטית, כמו מסיבת בת מצווה, לאירוע שכולם ידברו עליו. אחת הדרכים, ואולי גם בין הטרנדים החמים ביותר בתחום האירועים, היא הכניסה המיוחדת. ואיך זה עובד בפועל? בתכם הצעירה, כלת השמחה, תכנס בהפתעה למועדון, היכן שחוגגים את המסיבה, ותמשוך באופן הזה לא מעט תשומת לב שתעצים עוד יותר את הכניסה עצמה. היא יכולה להיכנס למועדון כשהיא בתוך צדפה ולצאת ממנה בהפתעה, היא יכולה להיכנס למועדון בליווי של קופים ואריות (כניסה מרשימה מאד לכל הדעות) ולהיכנס כשהיא מוקפת בבועות סבון וקונפטי, יחד עם עשן כבד שלאט לאט חושפים אותה לאורחים. כל אחת מהכניסות האלו וודאי תפתיע מאד את המוזמנים ותהיה זיכרון נהדר מהיום הגדול.

אז, באיזו כניסה בוחרים?
ישנן לא מעט כניסות מיוחדות לבת מצווה שמהן אפשר לבחור ודווקא השפע הזה עשוי להקשות על הבחירה ואולי גם לבלבל את הנערה ואתכם, ההורים, מתכנני המסיבה. אם אתם מתלבטים ביחד באיזו אפשרות לבחור, כדאי לכם להגיע תחילה לאירוע שבו בחרו את אחת הכניסות ולראות ב"לייב" איך בדיוק זה נראה בפועל. כך תוכלו להתרשם מרמת ה"וואוו" שיוצרת הכניסה ולבדוק האם ועד כמה היא מתאימה. מעבר לכך, כדאי גם להתייחס לאופי האירוע שאותו מתכננים. לכל כניסה יש אפקט אחר וכל אחת מתאימה לסגנון ולסוג אחר של מסיבה. אם, למשל, בתכם אוהבת בעלי חיים, כניסה למועדון בליווי של קופים ואריות, יכולה להיות הפתרון המתאים. אם היא מעדיפה כניסה מרשימה אבל קלילה יותר, לב גדול שממנו יוצאים, יכול להיות, במקרה הזה, הכניסה הנכונה ביותר עבורה.

ומה לגבי אטרקציות נוספות?
היופי בכניסות המיוחדות הוא שניתן לשלב אותן יחד עם עוד אטרקציות לבת מצווה. הכניסה המיוחדת למסיבה היא אטרקציה שבאה לידי ביטוי בתחילת האירוע, בעוד שאחרות מופיעות בהמשך ומלוות את המסיבה לרוב עד שהסתיימה. לצד כניסות מיוחדות לבת מצווה, אפשר לשלב, למשל, בר שוקולד ומתוקים מכל מיני סוגים שיהיו בנוסף לקינוחים השונים, אפשר גם לשלב שולחן סנוקר ואקס בוקס שבהם יוכלו לשחק המוזמנים הצעירים ואפילו עמדות פנקייקים וסוכר שמהן יהיה קשה להתעלם. לא משנה אילו אטרקציות בוחרים לצד הכניסה המרשימה, כל אחת מהן היא הזדמנות נפלאה להפוך את היום הגדול לחגיגה מהסרטים!

להלן סוגי הכניסות המיוחדות להעצמת הכניסה לאולם:
כניסת צדפה, כניסת לב מתפוצץ, כניסת כרכרה, כניסת כדורגל, כניסה בליווי קופים ואריות, כניסה כולל עשן כבד בועות סבון וקונפטי.
 

איך תהפכו את המסיבה לאירוע מיוחד במינו. מסיבת בת המצווה היא אולי אחד האירועים החשובים בחייה של כל נערה וזו גם הסיבה מדוע הורים רבים משקיעים מזמנם (ומכספם) כדי להפוך את החגיגה הזו לאירוע בלתי נשכח. כזה שישמח את האורחים, המוזמנים אליו, ובעיקר – ישמח את הנערה הצעירה, כלת השמחה. רוצים להפוך את המסיבה לאירוע מיוחד במינו? מה דעתכם על כניסה מיוחדת לאירוע?

מלאו פרטיכם בטופס 
ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732
דוא"ל
כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון
 
מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732


דוא"ל
hollywood4upro@gmail.com​

כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון