מגשי אירוח לחגיגת בת המצווה – אירוח מעולם אחר

מגשי אירוח לחגיגת בת המצווה – אירוח מעולם אחר

להגשים כל פנטזיה
אנחנו עוסקים בעסקי הגשמת החלומות והגשמת הפנטזיות. הפקת בת מצווה לרוב מדברת על קונספטים שכאלה. הרבה פעמים יש נושא מסוים שהנערה בוחרת – נושא מהאגדות, נושא מתרבות הפופ, נושא מסדרת טלוויזיה או מסרט – ועוד, כיד הדמיון הטובה. היא רואה רעיון ברוחה ו-"מועדון הוליווד" נרתם לממש אותו במציאות.

מגשי אירוח
אוכל הוא תמיד חלק מכל חגיגה. כשמדובר בהפקה משמעותית, חשוב שתכלול אוכל איכותי ומגוון שיענה על הטעמים של כל האורחים והאורחות. ניתן לכלול מגשי אירוח בשרי / חלבי / צמחוני שיתנו היצע רחב של מזון. מגשי אירוח לאירועים נפוצים מאוד כיום בזכות הפרקטיות שלהם מבחינת הגשה ומבחינת נוחות אכילה. מועדון הוליווד ידאג לכם למגשים לאירוח שיפנקו ויענגו את החיך של כל המשתתפים – כמו למשל בר בעמוס בשוקולדים ובמתוקים נוספים, עמדות פנקייק וסוכר – ועוד.

הזמן קצר והמלאכה מרובה
ההפקות שלנו מרשימות ומרהיבות ויש לתת את הדעת בדבר פרמטרים רבים. כיצד תרצו לעצב את המתחם? אילו אטרקציות אתם רוצים לכלול? מהו הנושא הכללי, אם יש כזה? מה האוכל שיוגש וכיצד הוא יוגש? איזו מוזיקה תרצו להשמיע? עם ניסיון של מעל ל-10 שנים בהפקות בסגנון, נעזור לכם להחליט מה לעשות ואיך כיצד לעצב את האירוע, כך שיתייחס לכל הפנטזיות שלכם. תוכלו להפליג בדמיון למחוזות הפרועים ביותר ותגלו שיש לנו מענה להכל. חשוב לשבת ביחד, לתכנן ולהחליט מה עושים, כדי שגם שלב הארגון וגם שלב הביצוע יעברו באופן חלק וללא תקלות.

שלל אטרקציות אפשריות
לא רק עיצוב המקום והאווירה שתשרור בו הם בעלי חשיבות, אלא גם הפעילות והאטרקציות שהאורחים יעסקו בהן. אתם לא רוצים שהמוזמנים ישתעממו, אלא שיעברו בין פעילויות שונות ובידור שונה. בין לבין גם אוכלים ושותים, אבל בשאר הזמן – חשוב להיות דינאמיים. המתחם שלנו מציע אפשרויות בידור רבות גם למבוגרים וגם לילדים. יש לנו ציוד קריוקי וציוד הגברה משוכללים, רחבות ריקודים ותוכלו להציב אטרקציות מגוונות, כולל קיר גרפיטי דיגיטלי ייחודי, סנוקר, רקדני ברייקדאנס, כניסות מיוחדות, רובוטים, הגעה בלימוזינה – ועוד. מפיקי האירוע שלנו כבר שמעו וראו הכל ויוכלו להציע לכם שלל אפשרויות מעניינות שיפתיעו גם אתכם. מחפשים אולם בת מצווה? פנו אלינו.
 

בישראל כל סיבה היא סיבה למסיבה ואם מדובר בבת מצווה של הבת שלכם – על אחת כמה וכמה. אירוע של פעם בחיים מצריך התייחסות בהתאם. פעם חגיגת בת מצווה ואירוע בת מצווה היו מסתכמים בארוחת צהריים קלה, כיום מדובר בהפקה מורכבת לכל דבר. "מועדון הוליווד" מארח אתכם ומציע מתחם אירועים מפואר, שמהווה למעשה פלטפורמה לכל חגיגת בת מצווה שתרצו ליצור. הצוות המיומן שלנו ילווה אתכם לכל אורך התהליך וייעץ לכם איך ומה לעשות, על מנת שבת המצווה של הבת שלכם תהיה בלתי משכחת בעבור כולם.

מלאו פרטיכם בטופס 
ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732
דוא"ל
כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון
 
מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732


דוא"ל
hollywood4upro@gmail.com​

כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון