מועדון בת מצווה: חוויה מהאגדות ממתינה לכם

מועדון בת מצווה: חוויה מהאגדות ממתינה לכם

מתאימים את האירוע לכלת בת המצווה
מתחילים עם איסוף הפרטים על כלת בת המצווה. איך היא רוצה לעצב את המועדון? מה צריכים להיות המרכיבים של הערב? איזו הופעה מרכזית היא מעדיפה?

מועדון הוליווד מציע שיטות מצוינות לחגוג את הגעת המתבגרת שלכם לגיל מצוות, והצוות המקצועי שלנו מסייע לכם להרכיב תכנית מקיפה שתענה על כל הציפיות של הילדה. אנחנו מסדרים לכם מועדון בת מצווה מהסרטים, ומזמינים את הקייטרינג האהוב עליכם, וההפעלות והמשחקים האהובים על הילדים.

מפגש משפחתי למבוגרים. מפגש חברתי לצעירים
המפגשים בחגיגת הבת מצווה צריכים להתאים לאורחים המבוגרים בדיוק כפי שהם מתאימים לצעירים. זה נראה כאילו המסיבה תהיה קצת הפוכה, אבל כשמקפידים על עריכת האירוע במקום שיודע מה הוא עושה, מקבלים ערב מושלם שמיומן בעריכת חגיגות בת מצווה, עם צוות שיודע מהם הצרכים של האורחים המבוגרים כמו גם הצעירים.

אצלנו יודעים איך לפנות אל המבוגרים מבחינת האוכל המשובח, האלכוהול המצוין, והאפשרות לשוחח בשקט, ומצד שני אנחנו יודעים מה מדליק את הילדים ואיך להפעיל אותם במהלך הערב.

הורים שמתייעצים עם הנהלת מועדון בת מצווה יכולים לקבל הזדמנות לבחור מבין החבילות המוצעות במקום. כי אתם אולי בני שישים, אבל אתם יודעים מה המתבגרת שלכם אוהבת, ואתם רוצים שהזיכרון מהערב הזה יישאר איתה לכל החיים.

הטכנולוגיה המתקדמת לעיצוב אירוע מהסרטים
במועדון הוליווד מתקדמים עם הטכנולוגיה ומדביקים את הקצב. אצלנו תוכלו לקבל את כל הגימיקים המדליקים שהצעירים אוהבים, כמו למשל רובוט לד, או מופעי לייזר, עם ציוד משוכלל להשמעת המוסיקה האהובה על בני הנוער והמבוגרים. כמו בסרט על מציאות וירטואלית מדהימה, רק במציאות, אצלנו על רחבת הריקודים המשגעת.

ברור שהילדה רוצה לחגוג במועדון!
כל כלת בת מצווה רוצה להרגיש כמו נסיכה בערב המיוחד שלה, ואת זה בדיוק מציע מועדון בת מצווה. בעוד הרבה שנים מהיום, כשדפדפו באלבום בת המצווה, תוכלו להיזכר בשפע הרגעים המיוחדים והבלתי נשכחים שהיו בערב הזה, ולהתענג על הנוסטלגיה.

בעוד שהילדה חוגגת עם החברים שלה על רחבת הריקודים ובעמדות הדוכנים של הפנקייק והסוכר שלנו, אתם יושבים עם חבריכם, משוחחים בשקט, נהנים מארוחה מצוינת ומשקאות משובחים, ונהנים בערב מהמם משלכם.
 

אם אתם מחפשים את המקום המושלם לחגיגת בת מצווה כמו באגדות של המתבגרת שלכם, האירוע המושלם שאתם מחפשים ממתין לכם במועדון הוליווד. כשאורחת הכבוד נכנסת למועדון באחת מהכניסות המיוחדות המוצעות על ידי צוות האירועים שלנו, האורחים הנדהמים ממתינים לה בתשואות רמות, והמצלמות מתעדות את הרגע הזה, שיכול להתקיים רק פעם אחת בחיים. לכן חשוב שיהיה מאחוריכם צוות מקצועי שיודע מה הוא עושה ואיך לתזמן במדויק את כל ההפעלות של הערב, במועדון שנמצא במיקום מושלם. אלו ההצעות שלנו לחוויה מהאגדות במועדון בת מצווה.

מלאו פרטיכם בטופס 
ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732
דוא"ל
כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון
 
מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732


דוא"ל
hollywood4upro@gmail.com​

כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון