מועדון בת מצווה: טיפים שיעזרו לכם לחגוג

מועדון בת מצווה: טיפים שיעזרו לכם לחגוג

תכנון נושא מסיבת בת המצווה
המתבגרת שלכם תהיה בת 12 רק פעם אחת בחיים, כך שכדאי לשחק עם הרעיונות ולקבוע מוטיב מרכזי שינחה את הערב, בין אם תשתמשו באטרקציות האולטימטיביות שמציע מועדון בת מצווה או שתניחו לחברות והחברים של הילדה להחליט על הנושא, נניח כניסה מרשימה של כלת בת המצווה, עם כל החברים שלבושים בהתאם לנושא, עם הינתן האות על ידי התקליטן.

השם של הילדה יכול להיות מוצג על מסך ענק, כדי לסמן את כניסתה, המוסיקה מרעימה ברמקולים, והיא נכנסת לאולם עם הפעלולים עליהם החלטתם מראש, כשהיא מלווה בחברותיה וחבריה. דרמה שמציינת את היום הגדול שלה!

סנסציה לוהטת
הקדישו את מסיבת בת המצווה לכל מה שהילדה אוהבת. גם אם השמלה אותה היא בוחרת נראית לכם סנסציונית מיד, ורשימת הפלייליסט שהיא מתעקשת עליה משגעת אתכם, הניחו לה ולחבריה לפזז על רחבת הריקודים, ולפני שתבינו איך זה קרה, גם אתם תצטרפו אל מעגלי הרוקדים עם מיטב הצעדים שלכם.

משקאות
עכשיו, אנחנו בהחלט לא ממליצים לכם להשתכר כדי להתמודד עם המוסיקה הרועמת שאתם קוראים לה רעש, ואנחנו בוודאי לא ממליצים להגיש אלכוהול לחבורת בני הנוער.

אבל אפשר להגיש לילדים קוקטיילים צבעוניים ומתוחכמים שלא דומים לשום דבר אחר שהם שתו עד היום, שמבוססים כמובן על מיצי פירות, בכוסות גבוהות של שמפניה או יין, ולגרום להם להרגיש מבוגרים. בשבילכם יש לנו את הבר שיגיש לכם את כל המשקאות שגורמים לכם לחייך.

רעיונות להזמנות
את הזמנות בת המצווה שלכם חשוב שתשלחו הרבה זמן לפני המועד, כדי לוודא שאף אחד לא יחמיץ את האירוע. אבל גם ההזמנות יכולות להיות יפות ומקוריות.

כך, למשל, אתם יכולים לנסח כתב חידה שהחברים והחברות של הילדה יצטרכו לפתור על מנת להבין את פרטי המסיבה.

עיצוב מועדון בת מצווה
לאחר שתחליטו ביחד עם הילדה, על נושא הערב, זה הזמן להחליט על עיצוב מועדון בת מצווה, באמצעות תליית הקישוטים המתאימים בכל מקום. אם החלטתם שהילדה תגיע עם לימוזינה, כשהיא מלווה בחברותיה וחבריה הטובים ביותר, גם האורחים שממתינים לה במועדון צריכים להרגיש שהם מבלים בחלל ייחודי ומדהים.

כך, למשל, תוכלו לעטר את קירות האולם עם יצירת ציר זמן המתעד את חיי כלת בת המצווה מגיל צעיר ועד היום, באמצעות צילומים, שקופיות או סרטוני וידיאו, ולכסות את המקום בבלונים ותאורה צבעונית כדי להדגיש את נושא הערב.

כרטיסי ברכה דיגיטליים מצחיקים
במקום הכרטיסים הבנאליים שהאורחים מצרפים למתנות שלהם, תוכלו לצלם אותם מראש בסרטון וידיאו ולבקש מהם לצלם את הברכה שלהם.

את הסרטון תוכלו להקרין במהלך הערב, לשמחת כלת הבת מצווה שתתרגש מכל האנשים שמאחלים לה בגרות מאושרת.
 

מסיבת בת המצווה של המתבגרת שלכם היא אירוע מיוחד שראוי לציון וחגיגה הולמת במועדון אירועים. יתכן שזאת תהיה ההזדמנות האחרונה לאסוף את כל בני המשפחה, החברים שלכם והחברים של הילדה לאירוע מיוחד ובלתי נשכח, כי לפני שתשימו לב, היא תתבגר במהירות, תתחיל לצאת עם בנים, תתגייס לצבא, תלמד באוניברסיטה, והופ: תום עידן התמימות. אז כדאי להתחיל לגלגל את הרעיונות לחגיגת בת מצווה במועדון מוקדם ככל הניתן, כדי לוודא שאתם עורכים אירוע שאף אחד לא ישכח עוד הרבה זמן. צוות האירועים במועדון הוליווד גאה להגיש את ההמלצות והרעיונות לתכנון המסיבה שלכם.

מלאו פרטיכם בטופס 
ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732
דוא"ל
כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון
 
מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732


דוא"ל
hollywood4upro@gmail.com​

כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון