מועדון בת מצווה: לחגוג כמו שצריך

מועדון בת מצווה: לחגוג כמו שצריך

זה מתחיל עם היין והאוכל למבוגרים, וממשיך עם בופה שכל ילד אוהב, מסיבת ריקודים צבעונית ומדהימה, כך שכל מה שנשאר לכם זה רק להרכיב את רשימת האורחים.

מסיבה שהאורחים יזכרו עוד זמן רב
אל תתפשרו על מסיבה שהיא פחות ממה שהמתבגרת שלכם רוצה. אחרי הכול, זה הערב שלה. היא כלת הבת מצווה וזכותה להכתיב את הקצב, העיצוב, הטעם והאורות. הקפידו להזמין את כל החברות והחברים שלה לערב מתוכנן היטב, מפתיע ומרענן. מועדון בת מצווה מארגן מסיבות מגוונות עם קייטרינג ידידותי שיודע לתת פתרון למבוגרים ולצעירים.

רחבת הריקודים הומה במבוגרים וצעירים שמפזזים מקיר לקיר לקצב של מוסיקה מקפיצה, עם מיטב הלהיטים שאהובים על בני הנוער היום, ואף אחד לא ישכח את הערב הזה עוד הרבה, הרבה זמן.

ערב שמח
במקום ללכת על המסיבה הבנאלית שאלף חברות של הילדה כבר עשו לפניה, אנחנו מזמינים אתכם לחגוג במועדון בת מצווה כמו שצריך. עם תכנון ערב מותאם אישית ואידיאלי לכם ולילדה. המומחיות העיקרית שלנו היא לגשר בין הניגודים המתעוררים כתוצאה מפער הדורות ביניכם לבין המתבגרת שלכם.

אנחנו יודעים מהם המרכיבים למסיבה תוססת ועליזה שמקפיצה את כל הילדים מצד אחד, ומה מחפשים המבוגרים שרוצים לאכול טוב, לרקוד קצת, לשמוע מוסיקה שהם אוהבים ובעיקר לרוות נחת וגאווה מהילדה שהופכת הערב לאישה.

הבנים מוזמנים למסיבה, כמובן, אבל רק אם הם יודעים להתנהג
בנים, אי אפשר להתחמק מהעובדה הפשוטה, תורמים לכל מסיבה שהם נמצאים בה. אלא שמועדון בת מצווה, כשמו כן הוא, מיועד לכלת הבת מצווה, ולכן הבנים שמגיעים, ממעגל החברים הקרוב של הכוכבת שלנו, מתבקשים ויודעים לשמור על התנהגות הולמת.

הם מרימים ביחד עם כולם כוס לחיים (של מיץ, כמובן), ונהנים מהמאמץ הקולקטיבי של אנשי הצוות במועדון הוליווד, ההורים והאורחים, החברים הכי טובים וכל המרכיבים שהופכים את הערב למושלם.

מועדון בת מצווה: עולם חדש של חוויות
אטרקציות, חטיפים, הופעת אמן אורח ומוסיקה מהממת. אכן כן. כל זה ועוד מחכים לכם במועדון בת מצווה הוליווד. אם אתם מחפשים מסיבה מהסרטים, אנחנו הכתובת. אתם יכולים להתחיל להכין את ההזמנות ולשלוח אותם.

הטעמים העשירים והשילוב המנצח של מקצוענות, מיומנות וותק של שנים, משקפים את המסיבה המנצחת שהילדה תזכה לה אי פעם. מי חלם שזה יכול להיות כל כך קל?
 

בסופו של דבר, מה שכל ילדה רוצה במסיבת הבת מצווה שלה זה ערב מהנה. יכולים להיות בו זיקוקים, יכולות להיות כמה אטרקציות מרגשות (יודעים מה, אפילו משוגעות), אורות מהבהבים, והרבה, הרבה, הרבה אהבה.
מועדון הוליווד מספק את כל אלו, ועוד הרבה יותר. אם אתם רוצים לחגוג במועדון בת מצווה, כדאי שתעשו את זה נכון. שבו עם צוות המומחים שלנו וקבלו השראה למסיבה המושלמת, שיכולה להיות פשוטה אך שמחה או יוקרתית ואוונגרדית.

מלאו פרטיכם בטופס 
ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732
דוא"ל
כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון
 
מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732


דוא"ל
hollywood4upro@gmail.com​

כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון