קייטרינג לבת מצווה

קייטרינג לבת מצווה

ההבדלים בין קייטרינג לבת מצווה לשאר הסוגים
ובכן אם נצא מנקודת הנחה שכל חברות הקייטרינג יודעות לבשל ועושות עבודה טובה, ההבדלים בניהם היו בהתמחות ובמומחיות, קייטרינג לבת או בר מצווה שונה משאר סוגי הקייטרינג בגלל הקהל שלו, בקייטרינג זה נמצאים לא מעט מתבגרים שסטייק טוב ועסיסי לא תמיד מדבר אליהם והם מחפשים בעיקר את הצ'יפס והשניצלים ועוד דברים שנמצאים בתפריט שילידים אוהבים, האומנם בישול מסוג זה לא צריך מומחיות כל כך גדולה אבל חשוב להכיר את הנושא מקרוב ולהבין היטב את כל סוגי המאכלים האוהבים אליהם את הדרך שבו מגישים אותם, ולתת גם ערך מוסף שיגרום להם לא לשכוח את הערב.

מה חשוב לבדוק לפני שפונים לחברת קייטרינג לבת מצווה
בראש וברא/שונה יש להתרשם בשיחת הטלפון ולהבין את סוג המומחיות שעומדת על הפרק, כאמור חברות עם ניסיון בהפקת אירועי בת  או בר מצווה ידעו כבר מהרגע הראשון להבליט את היתרון שלהם, בין אם מדובר בניסיון מוכח בתחום או בהמלצות רבות שקבלו או כל דבר שעשוי להבליט את הערך המוסף שלהם, מיד לאחר מכן כדי ורצוי לשאול את השאלות שיעזרו לכם להכיר אותם טוב יותר כגון: איפה מבשלים את האוכל? מי מכין את האוכל? מהיכן קונים את המצרכים? איזה כשרות יש למקום (אם הדבר חשוב עבורכם) ובאיזה אופן האוכל מגיע ישירות.

חברה מקצועית המתמחה בתחום תקפיד לרכוש מצרכים סמוך ככול הניתן לאירוע וכמובן תבשל את כל המנות במקום המיועד לכך גם מבחינת כלים וגם מבחינת תנאים, את המצרכים קונים ממקומות מוסדרים ומוכרים וההובלה שלהם לאירועי חייב להיות בכלים מנירוסטה עמידים השומרים על חום גבוה וטריות, מעבר לכך הרכב שמסיע את האוכל צריך להיות מאושר להובלת מזון בתנאים אידיאלים.

טיפ חשוב
מעבר לכל הבדיקות שחובה לבצע את הפניה הטובה בותר לחברת קייטרינג כדי לעשות דרך המלצה מקרובי משפחה או חברים שנכחו באירועים קודמים ויודעים ממקור ראשון לתת לכם מהחוויה שקבלו, במידה ואין כזו תצטרכו לסמוך על האינטונציה שלכם לאחר שתבצעו את כל מה שנאמר ולבחור את החברה עם ההצעה הטובה ביותר.
 

אין ספק שאחד האירועים שהמתבגרים הכי מחכים לו הוא אירוע הבת או הבר מצווה, חגיגה אמתית שמוקדשת רק להם יחד עם כל החברים והמשפחה סביב, מה אפשר לבקש יותר, כמו כל אירוע וחגיגה אמתית האוכל הוא חלק בלתי נפרד ואף משמעותי מהאירוע ובחירתו היא לפעמיים היא אחד הגורמים המרכזיים להצלחתו, בטח שמתם לב למוטיב חוזר באירועים כאשר שואלים אתכם איך היה באירוע? התשובה או הציון תמיד מתבססים על האוכל, חשוב להבין שהצפיות של אנשים באירועים הוא קודם כל לאוכל טוב ולאחריו כל השאר, יש מגוון רחב של סוגי קייטרינג המומלצים לאירועים וחשוב לדעת איך לבחור את החברה המתאימה ביותר למשימה כי מעבר לכך כל השאר קטן.

מלאו פרטיכם בטופס 
ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732
דוא"ל
כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון
 
מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732


דוא"ל
hollywood4upro@gmail.com​

כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון