רובוט לדים לבת מצווה \ בר מצווה

רובוט לדים לבת מצווה \ בר מצווה

איך בוחרים את האטרקציות המתאימות למסיבה?
השוק מציע כיום שפע של אטרקציות שניתן לשלב באירועים פרטיים שונים, כמו בר או בת מצווה. הבחירה ביניהן לא תמיד קלה, הן בגלל המגוון העצום והן בגלל הקושי להגדיר מה בדיוק מחפשים – מה מתאים. נמצאים בעיצומו של תכנון מסיבת בר או בת המצווה? רוצים לשלב אטרקציות שונות במסיבה, כמו רובוט לדים ו/או בר שוקולדים ומתוקים? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא בדיוק את מה שנכון לכם לחגיגה הגדולה:

הגדירו במדויק את הצורך שלכם – תכנון מסיבת בר או בת מצווה יכול להיות אתגר של ממש. יחד עם זאת, אם פועלים נכון ובשלב הראשון מגדירים במדויק את הצרכים אפשר לעבור את זה בקלות וליהנות מאירוע מושלם. מתלבטים האם רובוט לדים או כל אטרקציה אחרת נכונה לאירוע שלכם? התייחסו תחילה לנקודות הבאות: היכן נערכת המסיבה? כמה מוזמנים מגיעים אליה? מהו אופי האירוע שלכם? ו – מהו התקציב שברשותכם. תשובות לשאלות אלו כחלק מהגדרת הצרכים תעזורנה לכם למצוא את האטרקציות המתאימות ליום הגדול.

כמה כסף אתם יכולים להקדיש לטובת האירוע – תכנון מסיבת בר או בת מצווה יצריך מכם הוצאות לא קטנות. אולם, אם אתם מתארגנים ונערכים נכון לקראת המסיבה, תוכלו לשלב בה את כל מה שאתם ובעיקר – הבן או הבת שלכם רוצים. כדי למצוא אטרקציות מתאימות למסיבה, חשוב שתגדירו את הסכום שאותו אתם מוכנים וגם יכולים להוציא לטובת אותן אטרקציות. קחו בחשבון שחלקן סביר שיעלו לכם לא מעט כסף וחלקן פחות. יחד עם זאת, אם אתם בוחרים דווקא ביקרות, ייתכן ותוכלו לוותר על אלמנטים אחרים כדי לצמצם בהוצאות.

היכן יתקיים האירוע – פרמטר חשוב שגם אותו כדאי לכם לקחת בחשבון כשאתם מחפשים אטרקציות למסיבה, הוא המקום שבו היא תתקיים. אחד היתרונות במועדון הוא האפשרות לשלב בו כל אטרקציה שרוצים כמעט. בין אם אלה ברים של מאכלים מיוחדים וממתקים מכל מיני סוגים, בין אם זה רובוט לדים שמביא איתו צבעים מרהיבים ובין אם ריקוד של הנסיכה עצמה מול האורחים, כל אטרקציה משתלבת נהדר במרחב הגדול ומהווה חלק מחגיגה נפלאה.

שילוב נכון בין מספר אפשרויות – אם אתם רוצים לשלב סוגים שונים של אטרקציות במסיבה, וודאו שכל אחת מהן מתאימה לשאר. שיחד הן יוצרות אירוע בדיוק כמו שאתם רוצים וגם מוסיפות כייף ועניין. אפשר כמובן לבחור באטרקציה אחת בלבד אם מוגבלים מבחינת התקציב או לא רוצים ליצור עומס רב מדי של פעילויות, ואפשר אם רוצים ללכת בגדול ולשלב כמה אטרקציות בחגיגה. כך או כך, כדאי מאד לבחור אותן בקפידה ולוודא שהן אכן מתאימות לאירוע כמובן אך גם לאטרקציות האחרות, שייקחו חלק מהמסיבה.
 

כי כל השאר סתם חייזרים .. אצלנו בהוליווד מתמחים באטרקציות בניהולו של רונן אדרי חברה הפקה שמשנה את כללי המשחק באירועים. רובוט לד לאירועים רובוט לבר מצווה ובת מצווה הופך לכם את האירוע לחגיגה שלא תשכח הרובוט שלנו ניכנס לרחבת הריקודים כולל לייזרים וקור. נותן מופע עוצר נשימה ברחבת הריקודים: מופע רובוט לדים עם כפפות לייזרים לילדי האירוע | מופע של 2 רובוטים ענקיים ברחבת הריקודים | ניתן לשלב כניסת רובוט לדים לבר מצווה | אפשר להזמין חליפת לדים לילד המצווה.

מלאו פרטיכם בטופס 
ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732
דוא"ל
כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון
 
מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732


דוא"ל
hollywood4upro@gmail.com​

כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון