5 אטרקציות בלתי נשכחות לבת מצווה

5 אטרקציות בלתי נשכחות לבת מצווה

על מנת לשאוג שהאירוע יהיה מוצלח כדאי מאד לבחון מה מציע התחום של השכרת אטרקציות לאירועים. כאשר משכירים ציוד שמאים למשחק או הפעלה – אין ספק שהאורחים ייהנו הרבה יותר וגם יהיו מופתעים. חלק מהכיף וההנאה יהיה המחשבה על האורחים והחשיבה היצירתית על מציאת אטרקציות מקוריות עבורם שבזכותן האירוע כולו יקבל תפנית מעניינת ומפתיעה מאד. אז אילו אטרקציות מובילות כיום בתחום הפקת האירועים ועשויות להתאים למסיבת בת מצווה?

אטרקציות שיהפכו את אירוע בת המצווה לבלתי נשכח
גימיקים לאירועים – מדובר בתחום עצום ומגוון שרק צריך לבחון אותו לעומק ולבחור מתוכו את הרעיונות שיהיו הכי מתאימים. הגימיק יכול להיות פעילות או הפעלה, חלוקת אביזרים או כל מה שיכול לשדרג את האירוע ולתת לו כיוון חדש.

השכרת מתנפחים – אירוע בת מצווה נחשב לאירוע שמתאים מאד למשפחות. מכאן, שכנראה יגיעו לא מעט ילדים. אם יש משהו שהורים רוצים ואוהבים – זה עיסוק עבור הילדים שיאפשר להורים לשבת בנינוחות, לשוחח וליהנות מהאירוע. מתנפחים שיוצבו במקום יהיו פתרון מושלם לכך.

צילום מגנטים – מה שבעבר היה כרוך בלוגיסטיקה מסובכת ומסורבלת הפך כיום לפשוט וקל. צלם מגנטים שמגיע אל האירוע וממקם את הציוד שלו. אפשר לבקש שהצלם הוא זה שיצלם את האורחים או שהם יוכלו להצטלם בעצמם. אפשר להביא למקום אביזרים הומוריסטיים שיוסיפו חן לתמונה וכמובן לדאוג למדפסת שבה אפשר יהיה להדפיס את התמונות.

שולחנות משחק – אירוע בת מצווה הוא אירוע שמגיעים אליו בני נוער רבים. אם רוצים שהם ייהנו הרבה יותר מאשר באירוע רגיל – אפשר להציב עבורם שולחנות משחק שבהם הם יוכלו לשחק לבד או ביחד, בשיתוף פעולה או בתחרות. שולחנות אלה גם ייצרו גיבוש מחודש בין נערים ונערות המכירים אלה את אלה.

עמדות מולטימדיה – גם כאן מדובר באטרקציות הלקוחה היישר מעולם התוכן של בני הנוער כיום. משחקי הווידאו והטלוויזיה נחשבים לנפוצים ומקובלים ולכן כאשר הם ייתקלו בעמדות משחק כאלה באירוע בת מצווה – הם יוכלו לשמוח שחשבו עליהם ורצו שיהיה להם כיף במהלך האירוע.

איך לבחור את האטרקציות המתאימות ביותר?
על מנת לבחור את האטרקציות שתהיינה הכי מתאימות למסיבת בת מצווה חשוב לחשוב על האורחים עצמם. מה הם יאהבו? לאיזו הפעלה הם יתחברו? מה יביא להם הנאה? מה מתאים לגיל שלהם, לתחומי העניין שלהם או לעולמות התוכן שהם בדרך כלל מתעניינים בהם? החוכמה היא לענות על שאלות אלה גם עבור הצעירים וגם עבור המבוגרים וכך למצוא בדיוק את מה שיהיה הכי מתאים לכולם, או לפחות לרוב הגדול.

הנאה רבה תתקבל רק מהמחשבה על האורחים. ירגש אותם עד מאד לדעת שמי שארגן את האירוע חיפש דרכים מקוריות להפתיע אותם ולשמח אותם למרות שהם בעצם אלה שהגיעו לשמוח בשמחתו. הצעירים יותר לא ירצו ללכת הביתה וכל מי שיגיע יכתיר את האירוע כמוצלח במיוחד.
 

הפקת אירוע בת מצווה היא תהליך שיש לו כמה שלבים וההורים הנרגשים בוודאי רוצים להפיק עבור הבת שלהם את המסיבה המוצלחת והמהנה ביותר. למזלם של הורים אלה כיום יש שלל אפשרויות שבעזרתן אפשר לשפר ולשדרג לאין שיעור את האירוע ולהפוך אותו למיוחד, ייחודי, מקורי ומעניין. לא כל מסיבות בת המצווה צריכות להיות זהות ודומות זו לזו והפקה של אירוע ייחודי, אישי וכזה שאף אחד מהמוזמנים לא ראה עדיין – לגמרי אפשרית ונגישה. החוכמה היא למצוא רעיונות או אטרקציות שמתאימים לאירוע מסוים.

מלאו פרטיכם בטופס 
ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732
דוא"ל
כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון
 
מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לרשותכם
בהפקת האירוע הבא שלכם!
טלפון
072-33-80-732


דוא"ל
hollywood4upro@gmail.com​

כתובת
בנימין שמוטקין 3, ראשון לציון